• Adres
  • 05424586442
  • Hafta İçi - 09:00 - 20:00
  • Pazar Kapalı

Holiday Bourses

Günümüze turizm sektöründe geniş uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle sektörün öncülerinden biridir. Yurt içi tatil, Yurt içi ve yurt dışı turlar, incoming ve outgoing operasyonları, Kongre, Eğitim seminerleri ve bayi toplantısı organizasyonları, yurt içi ve yurt dışı uçak bilet rezervasyonları, grup ve bireysel seyahat organizasyonları gibi başlıca hizmetler vermektedir.

Daima
"en iyi"
olmak vazgeçilmez hedefimiz...
Vizyonumuz


Siz İsteyin * Planlayalım*Tasarlayalım*Gerçekleştirelim*
Keyifli, akılcı, sıradan olmayan hızlı ve firma marka değerini artırmaya yönelik etkinlikleri sizlere sunmak için hizmetinizdeyiz. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmak.

Misyonumuz


‘’Bizden sor,bizden al, mutlu ol,keyifle kal’’ sloganı ile Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.Temel
İlkelerimiz Markanız markamızdır prensibiyle İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile sunmak ve beklentilerinizi kurumsal yapınıza en uygun şekilde karşılamaktır. Bu amaçla kurulmuş olan 7/24 çalışan kadromuzla Holiday Bourses olarak size hizmet vererek var olmaktan onur duyarız.

 

 

Diğer Markalarımız